Medarbejdere

Anne Louise Andersen
Adm. direktør / General Manager
anne.andersen@hogrefe.dk
+45 35 25 45 35

 

Martin Stolpe Andersen
Cand.psych. Testudvikler / Test Developer
martin.stolpe.andersen@hogrefe.dk
+45 35 25 45 30

 

Christian Aarestrup-Michaelsen
Cand.psych. Testudvikler / Test Developer
christian.aarestrup-michaelsen@hogrefe.dk
+45 35 25 45 40

 

Niels Rasmus Ziska
Aut. psykolog. Testudvikler / Test Developer
niels.ziska@hogrefe.dk
+45 35 25 45 47

 

Lone Fredensborg
Redaktør / Editor
lone.fredensborg@hogrefe.dk
+45 35 25 45 31

 

Katrine Lyskov Jensen
Cand.mag. Testudvikler / Test Developer
katrine.lyskov.jensen@hogrefe.dk
+45 35 25 45 41

 

Jesper Bräuner
Cand.merc. Marketingkoordinator / Marketing Coordinator
jesper.brauner@hogrefe.dk
+45 35 25 54 02

 

Marianne Skriver
Regnskabsassistent /Accountant
marianne.skriver@hogrefe.dk
+ 45 35 25 54 01

 

Sandy Pedersen
Salg og Logistik / Sales & Logistics
sandy.pedersen@hogrefe.dk
+45 35 25 54 04

 

Mette Jensen
Support
mette.jensen@hogrefe.dk
+ 45 35 25 45 36

 

Mikael Møller
Logistik / Logistics
mikael.moller@hogrefe.dk
+45 35 25 45 44

 

Tine Friis Christensen
Studentermedhjælp / Student help
tfc@hogrefe.dk